O kancelarii

Szanowni Państwo!

Adwokat Jakub Winkler jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marie Curie Skłodowskiej w Lublinie. Wpisany jest na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie.

W okresie aplikacji adwokackiej rozwijał swe umiejętności współpracując z renomowaną Spółką Partnerską Adwokatów w Lublinie.

W spektrum jego praktyki znajduje się rozległy zakres zagadnień, obejmujący pomoc prawną osobom fizycznym, jak również kompleksową obsługę osób prawnych.

Ponadto Jakub Winkler jest asystentem w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie, gdzie prowadzi zajęcia na studiach I i II stopnia na kierunkach Administracja oraz Bezpieczeństwo Wewnętrzne z takich przedmiotów jak: postępowanie administracyjne, postępowanie sądowoadministracyjne, bezpieczeństwo państwa, prawo publiczne gospodarcze, podstawy stosowania prawa, stosowanie prawa w praktyce.

Kancelaria Adwokacka Adwokata Jakuba Winklera świadczy kompleksową pomoc prawną w zakresie usług przeznaczonych dla klientów indywidualnych jak i obsługę prawną podmiotów prowadzących działalność gospodarczą. Jednostkowe podejście do Klienta oraz profesjonalizm, pozwalają na zaplanowanie odpowiedniej strategii działania, mającej na celu wypracowanie optymalnych w danej sytuacji rozwiązań.

Służymy Państwu fachową i profesjonalną pomocą przy rozwiązywaniu problemów prawnych z zakresu poszczególnych dziedzin prawa. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom i oczekiwaniom, gwarantujemy najwyższy poziom świadczonej obsługi prawnej. Szerokie spektrum prowadzonych przez Kancelarię spraw w połączeniu z pełnym profesjonalizmem i maksymalnym zaangażowaniem oraz indywidualnym podejściem do każdej z nich są gwarantem należytej dbałości o Państwa interesy.

Podejmując współpracę z Kancelarią otrzymujecie Państwo pewność, iż powierzone nam sprawy będą prowadzone z pełnym zaangażowaniem oraz poszanowaniem prawa Klienta do zrozumiałej dla niego informacji o stanie sprawy, na każdym etapie postępowania. Zyskacie również Państwo sprzymierzeńców, którzy będą gotowi bronić Państwa interesu w każdej sytuacji

Kierujemy się zasadami zaufania, etyki oraz godności zawodu. Informacje powierzone nam są chronione tajemnicą adwokacką.

Oferujemy pomoc prawną, obejmującą szeroki wachlarz usług pomagających rozwiązać problemy klientów indywidualnych, przedsiębiorców, państwowych jednostek organizacyjnych oraz organizacji społecznych.

 

Adwokat Jakub Winkler